Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ez a süti recept szerintetek...

Ez a süti recept szerintetek így jó vagy kell még bele valami?

Figyelt kérdés

mert a hozzávalók alapján kitaláltam egy ilyen gyors sütit:

palacsintát készítek, majd egymásra rakom őket, közé pedig cukros-kakaót kenek, majd az egészet leöntöm csokis pudinggal. szerintetek finom lesz? vagy tegyek még hozzá valamit? még meggyre gondoltam hogy teszek közé a kakaós cukros alaphoz és akkor lehet a végén szeletelni az egészet mint egy szép kerek tortát :) esetleg valami hasznos tipp hozzá? vajat bele vagy akármit? előre is köszi


2013. febr. 7. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Finom lesz. jó ötlet a meggy. én még egy kis darált diót tennék a cukros-kakaós keverékbe, vagy egy kis fahéjat.

a pudingba tegyél egy kis vajat, fényesebb lesz, és jobban dermed.

2013. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

fahéj van is itthon, jó ötlet, köszi! :)

igen én is gondoltam a vajra azért is kérdeztem meg, hátha jobb tőle, úgyhogy akkor rakok bele azt is..

van kókusz is itthon.. szerintem a tetéjét megszórom vele, az ízét csak nem rontja el.. :)

2013. febr. 7. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek nem rontja el. én is megszórnám vele, még szép is lesz:)
2013. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszi a receptet!Ezt énis kipróbálom!
2013. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon fini lett, igazi különlegesség!! de komolyan, próbáljátok ki! :)
2013. febr. 8. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!