Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nyers csülökkel mit lehet...

Nyers csülökkel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Vettünk egy fél disznót. Sok olyan része van, amit fogalmam sincs, hogy mire fogok használni,mert még nem vagyok tapasztalt háziasszony. Füstölt csülökből már készítettem jókai bablevest, de hogy nyersen (most fagyóban van) mit fogok vele kezdeni, azt nem tudom. Tudnátok valami receptet adni? A füstöltetést nem tudom megoldani, ráadásul nekem egészségügyileg egyébként is ellenjavalltak a füstölt dolgok.
2013. febr. 10. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon finom sütve, sok recept van a neten, pl. csülök pékné módra, csülök sörben sütve.
2013. febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csülökpörköltöt is csinálhatsz belőle, de sütve is finom.
2013. febr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Joshy Ca$h ***** válasza:
49%
Csülkös pacal pörkölt :)
2013. febr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sütve nagyon finom . Szerintem süsd meg a sütőben .
2013. febr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Egészen egyszerűen is meg tudod csinálni. Először kicsit megfőzöd annyira, hogy lehűtve le tud róla vagdosni a húsdarabokat. Abból pedig a szokásos módon csülökpörköltet készítesz. Cupákos, de nagyon finom lesz főleg, ha pörkölt módjára rendesen megfűszerezed. Sós vízben főtt burgonya illik hozzá, savanyúsággal. Nincs vele nagy kecmec.
2013. febr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Amiket írtak az előzőek, az mind jó: csülök-pörkölt, pataki tálban sertéscsülök pékné módra, vagy csak símán sütöd sütőben fólia alatt, mint bármelyik más husit.


Ha úgy döntöl, hogy lefaragod nyersen a husit a csontról, abból készíthetsz akár valami tokányszerűt, gombával, egyebekkel.


A csontján hagyj egy kis husit, nagyon jól megdobja a száraz-bablevesedet.


De ha felkockázod, akár fincsi gulyáslevest is készíthetsz belőle.

2013. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha sok rajta a szalonnás rész, amit pörköltbe, levesbe nem szerettek, akkor szedd le róla, és nagyobb darabokban süsd ki. Lesz egy kis zsírod és pár falat töpörtőd, pörcöd. Nem szükséges kidobnod.
2013. febr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, azt hiszem sütőben fogom megsütni.
2013. febr. 10. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!