Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Édes savanyú mártáshoz milyen...

Édes savanyú mártáshoz milyen tésztát főzzek? Ti hogyan készititek el? Halottam hogy valaki gyümölcsöt is készít hozzá, de azt hogyan kell elkészíteni megfőzni stb?

Figyelt kérdés

Most készitek majd először!

Darál hússal fogom készíteni. Úgy gondoltam, hogy olajon üvegesre párolom a kockázott hagymát. Rá teszem majd a darált húst, sózom borsozom. Aztán fedő alatt hagyom, hogy meg puhuljon a hús. Utána rá öntöm az üveges édes savanyú mártást, és jól elkeverem. A tésztát pedig sós vízben főzöm majd ki.


2013. febr. 21. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Rizst szoktam köretnek, tésztát még nem próbáltam. A hús alá ne tegyél hagymát és borsot se tegyél rá.
2013. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A leírtak eleje a Bolognai mártásé és ahhoz szoktak spagettit főzni. A ázsiai konyha is használ tésztát, de ehhez inkább rizs. Amennyiben tészta, akkor futtasd meg olajon aranysárgára, főzd ki és utána olivaollaj lelocsolva süsd át. Meglátod ég és a Föld.
2013. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ritkán szoktam,de én csirkemellel szoktam szerintem azzal dukál a legjobban és rizs a köret.
2013. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csirkemell + rizs
2013. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A gyümi akkor kerüljön rá mikor a hús elfötte a saját levét.

Én savanykás almát, baracokt tennék hozzá mert ezeket az ázsiai konyhákban is gyakran használják,

de pár gomba, 1 karikázott répa is mehet bele

Rizstésztát használnék ezt nem kell fözni elég a végén bele dobni mikor már minden puha

bele dobod,

rá a ferdő 1-2 percig forralod,

lekapcsolod a gázt,

10 p. fedőstől hagyd piheni a maradék levekben és a gőzben megfő.

Ha nincs használj kifött rizst vagy félkeményre fözött spagettit ugyanugy jár el mint a rizstésztánál.

2013. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!