Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Most költöztünk külön a...

Most költöztünk külön a párommal. Eddig szüleimnél laktunk, szinte mindig anyukám főzött, én csak ritkábban. A főzéssel nincs problémám, szeretem is és béna sem vagyok, inkább a mennyiségnél akadnak problémáim. Ti hogyan főztök 2 főre? Mennyit?

Figyelt kérdés
És legfőképp mit? Minden nap kitaláljátok, vagy megbeszélitek? Párom mindig azt mondja, neki mindegy, ő bármit megeszik. Főleg a mennyiséggel vannak problémáim, általában elsokallom. Várom a tanácsaitokat. Esetleg weboldalakat, ahonnan ötletet meríthetek a menü összeállításához. Köszönöm előre is!

#főzés #főzés 2 főre
2013. febr. 25. 12:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ketten vagyunk a férjemmel. Nem lehet kiszámolni mennyit fözzek,mert valamikor többet eszünk,valamikor kevesebbet. Ha esetleg marad valami,amit nem szivesen eszünk meg másnap,azt lefagyasztom.Levest azt 2napra szoktam fözni. Nem szoktam tervezni az étrendet. minden este megkérdezem mit enne,ha azt mondja,hogy nem tudom,akkor kitalálom én:)
2013. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
43%

Úgy látom, aki eddig "ész nélkül" mindenkit lefelé pontozott, mostmár "célirányosan" csak az én válaszaimat húzta le.

Persze, hogy meg tudná-e indokolni, miért tette, azt bizony kétlem. :))))

2013. febr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kedves "jószomszéd". Nem tudom, nekem hasznosak voltak az ötleteid, én felpontozom igazából mindenkiét :) Örülök a válaszoknak!!
2013. febr. 26. 11:38
 14/14 anonim ***** válasza:
43%

Köszi!

Visszaolvasva a saját válaszaimat, én is úgy gondolom, hogy nagy marhaságokat csak nem írtam, már azért is, mert a gyakorlatban nemcsak nálam, ismerősöknél is bevált. Valaki csak szórakozik, vagy éppen "pikkel rám". Ki tudja, mindegy!

Köszi, örülök, ha segíthettem, továbbra is megteszem, ha tudok!

2013. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!