Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egyszerű és finom torta receptek?

Egyszerű és finom torta receptek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy elkapott a hév, hogy megtanuljak sütni, ráadásul tortát! Magamtól még nem csináltam semmi ilyesmit, vagy hasonlót, anyát gyakran figyeltem, de nem volt túl sok alkalom erre, mivel nem nagy süteményes és ha süt is, akkor sem tortát... Az alapokat meg tanítja, viszont jó lenne valami gyakorló finomságokat csinálni. Tudnátok valami egyszerű de nagyszerű torta recepteket írni/linkelni? Természetesen én is kerestem, de akármelyiket is olvastam el, mindig találtam valamit ami miatt magas nekem... leginkább ez a zselatinpor az ami nehéznek tűnik (egyszer próbálkoztunk vele...és nem sült ki belőle semmi jó x/ )... várok minden jó tanácsot. :)

14/L



2013. márc. 12. 19:49
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én a [link] -t ajánlom neked, ott külön lehet nehézségi szint szerint keresni. :)


Egyébként, ez nem épp a legkönnyebb, de tutira lenyűgözöl vele mindenkit!!! Én anyunak csináltam szülinapjára, és hatalmas sikert aratott.

Elsőre bonyolultnak tűnik, de igazából nem nehéz. :)

(A kommenteknél alul van is több kép ha nem lenne egyértelmű, az is sokat segít). Szóval azt csak ha van kedved egy egész napot rááldozni erre a csodára,akkor érdemes, nagyon "meghálálja" :)

[link] recept/feketeerdo-torta-beccatol


Sok sikert! :)

(Egy szintén fiatal próbálkozó, akinek eddig még sikerültek a kreálmányok :) )

2013. márc. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm ^^
2013. márc. 17. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!