Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főznétek? Ne tul nehéz...

Mit főznétek? Ne tul nehéz dolgog de fincsi?

Figyelt kérdés
Apumat szeretném meghívni ebédre egy éve nem beszéltünk. sőt nem is taliztunk pedig egy faluba lakunk. Valami tepsis dolgot???
2009. szept. 15. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy jó pörkölt,rakott krumpli,sült oldalas petrezselymes krumplival.
2009. szept. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rakott karfiol isteni, de persze a ti ízlésetektől is függ.
2009. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tepsis: csirkemellet (más vékony hús is jó) fűszerezd, forgasd meg tojásban meg sajtban, tetejére mehet még sajt. be a sütőbe. míg elkészül, tudsz sültkrumplit és salátát csinálni.
2009. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tarhonyás hús kovászos uborkával és ha szereti kenyérrel... :) Isteni, tegnap csináltam.
2009. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
makaróni... spagetti... vagy valami hasonló szószos tészta... esetleg csőben sült tészta
2009. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

úgy egy éve ismerkedek a főzéssel, ezt az elsők között készítettem, szerintem egyszerű: tepsis burgonya.

kell hozzá krumpli, egy kis tarja (vagy más hús, a lényeg hogy ne valami száraz hús legyen),( császár) szalonna és hagyma. ezeket karikára vágod és régetenként teszed őket a tepsibe. a húst és a szalonnát előtte kicsit megpirítod egy serpenyőben, értelemszerűen azokat nem karikázod fel, csak szeleteket vágsz. azt is köze, majd be a sütőbe. amikor már majdnem kész, a tetejére reszelt sajttal kevert tejfölt teszel, sütöd még egy kicsit, amíg megpirul a teteje, és már tálalhatod is. én nem ettem még finomabbat :) L 20

2009. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!