Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fagyasztott eperrel milyen...

Fagyasztott eperrel milyen sütit csináljak oviba?

Figyelt kérdés
Hétfőn a kisfiam névnapja lesz az oviba.Teljesen tanácstalan vagyok,hogy fagyasztott eperrel mit tudnék sütni,mivel elromlott a botmixerem.Valaki aki tud könnyű receptet,ami sok időbe telik az elkészítése az segítsen.Köszönöm!
2013. márc. 16. 04:46
 1/9 anonim válasza:
A ti ovitokba lehet házisütit vinni :O?
2013. márc. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hat en nem használnek epret, az biztos, allergiás lehet ra bármelyik gyerek. Házi készítésű süteményt pedig mar vagy 10 eve nem lehet bevinni bölcsődébe, óvodába a HACCP előírásai miatt.
2013. márc. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Na,akkor nem csak én tdtam így!

Első voltam.

2013. márc. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jól mondják itt előttem a többiek.

Nekem az eperről egyből az allergia ugrott be.(Biztosan azért,mert jó magam is allergiás vagyok rá.)

Ha már mindenképpen házi sütit vinnél (feltéve,ha tényleg szabad vinni),akkor javasolnám a muffint vagy az amerikai kekszet.

Ezeket is szeretik a gyerekek.

Vagy még a nagyot dob az a színes kókuszgolyók.

A golyócskákat ételszínezékkel megfestett kókuszreszelékbe forgasd.Nagyon mutatós,és a gyerekeknek nagyon tetszik.

2013. márc. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nálunk van egy anyuka,aki minden héten egy alkalommal süt valamit és szóvá tette,hogy más is süthetne!Így arra gondoltam,hogy sütök valamit.Nagyon csodálkozok rajta,hogy felétek nem így van.Na mindegy majd látom,mit csinálok.
2013. márc. 16. 07:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az epresből is nyugodtan csinálhatsz egy kicsit hátha valamelyik gyerek azt szereti.Elég egy lightos piskótatekercs szerintem :)

Azután pedig mondjuk még kókuszgolyót, csinálj simát is és kókuszosat is( ha vmelyik gyerek nem szereetné a kókuszt vagy allergiás)

A piskótatekercset így csináld:

Süsd meg ahogy szoktad a piskótát, sok túrót keverj össze 3 ek cukorral 1cs vanilliáscukorral és keverd bele még az epret is, ezzel töltsd meg piskótát és tekerd fel be a hűtőbe és kész. Ha akarod tehetsz rá csokiöntetet is :)

2013. márc. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!Majd tekercset csinálok majd.:))
2013. márc. 16. 16:00
 8/9 anonim ***** válasza:

fagyaszttott eperrel gyümölcstortát,kicsik szeretik.


Egyébként rengeteg helyen nem tartják be a házisütis tiltást,hülyeség is.

Nálunk is minden héten van süti,igaz beosztva,minden héten más viszi,meg van,hogy van-e allergiás,és aszerint készül a süti (igy nincs sosem diós vagy mogyorós süti)

2013. márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd onnantol nem fogod hulyesegnek tartani, ha a gyereked szalmonellaval a korhazba kerul egy rosszul sikerult hazi suti utan... Mi jartunk igy.
2013. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!