Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sokat esztek vagy inkább...

Sokat esztek vagy inkább jókat és meg válogatjátok, hogy mit?

Figyelt kérdés
Arra gondolok ,hogy szerintetek sok étel fogy el nálatok otthon ? Vagy inkább kevés ,de az tartalmas és jó :
2013. márc. 16. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sokat eszem. Sajnos
2013. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok sokat enni és nagyon fontos, hogy mit, igen :) Egészséges életre vágyó hedonista volnék, aki még ételt készíteni is szeret, ha nem tart sokáig :)
2013. márc. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nálunk a finom, kiadós kaják a nyerők és sok is fogy belőlük :D igaz látszik is hogy szeretünk enni.
2013. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Eddig szerintem normál-evő voltam, igaz, hogy napközben nem sokat ettem, ezért sokszor volt, hogy 2-3 vacsinak is nekiültem.

Most már igyekszem reggelit és uzsonnát is enni, de valójában amióta a normál méretű tányérjaimat lecseréltem gyerektányérra pár hete, kb. másfél-két hét óta veszem észre, hogy kezd a gyomrom összeszűkűlni és kevesebbet eszek. Inkább napjában többször.

Fogyózni kezdtem, ezért ebből a szempontból nézem inkább, hogy mit és mennyit. Igyekszem a változatosságot, legyen minden nap valami zöldségféle is vagy gyümölcs, és fehérje is, ha éppen nincs a napi menüben husi, akkor a tojás és egyéb tejtermékek (túró, joghurt stb.) legyen vacsira a fehérje.

2013. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Többször eszünk keveset, de odafigyelünk rá, hogy mit. Szinte mindig itthon főzünk vagy elviszünk valami itthon készültet. Nem szeretek gyorséttermekben enni, vagy előre elkészített szendvicseket, salátákat venni, mert az sajnos olyan is...
2013. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 doboszoli ***** válasza:
Elvakult minőség párti vagyok.
2013. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen minőség. Például én édességben is inkább úgy vagyok hogy nem kísérletezem kétes kimenetelű diétás édességekkel,inkább veszek nyírfacukros paleo sütit egy cukrászdából. Lehet hogy 500 ft egy szelet,de az az egy szelet igazi ízélmény.
2013. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!