Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek mivel helyettesíth...

Szerintetek mivel helyettesíthetném a diót ennél a receptnél?

Figyelt kérdés

Már ha egyáltalán lehet helyettesíteni.

[link]


2013. márc. 28. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Keksztekercset szoktam csinálni ami hasonló és dió helyett mogyorót teszek bele (dió allergia miatt)
2013. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Több keksszel.. a receptíró is írja, hogy csak kísérletezett.. gondolom volt otthon diója, és beletette.. én pl. nem teszek a keksztekercsbe semmilyen csonthéjast, de belemorzsolok egy kis vajat... ez tényleg az a süti, amit ezerféleképpen lehet készíteni :)
2013. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van a Dejó nevezetű dió utánzat.

Nem rossz de azért az eredeti dió jobb.

2013. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Darált kekszet,aromát,porcukrot,rámát és kakaóport használok hozzá.Ez nálam az alap.Aztán ehhez bármi mehet.

Apróra vágott aszalt gyümi,apróra vágott tejkaramella,gesztenyemassza,stb.

2013. márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd valamit én is kikísérletezek azt hiszem. :) Nálunk nincs dióallergia, vagy ilyesmi, csak ma több helyen is körülnéztem (piacon is), de mindenhol elkapkodták a diót, gondolom az ünnep miatt, a dejóval meg valahogy nem vagyok kibékülve. Majd valamit csak alkotok.
2013. márc. 28. 22:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem ismered a viccet. Az öreg zsidó koldus hazamegy s elmeséli a feleségének hogy milyen finom kalácsot evett gazdagéknál. A felesége mondja neki hogy hozza el a receptet megsütik ők is. Meghozza majd elkezdik megcsinálni. Végy 5 tyúktojást kezdődik a recept. Hát az nincs otthon gondolják jó a lúdtojás is de abból csak három van. A fehér lisztet helyesítik korpával s így tovább. Majd megsütik s a feleség megkóstolja. Majd megkérdezi a férjét hogy mit szeretnek ezen a gazdagok?
2013. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!