Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Irnatok max.30 perces kajakat?...

Irnatok max.30 perces kajakat? Recept nem muszaj.

Figyelt kérdés

Most kezdem az egyetemet es mellette dolgozom is minden nap.

Parommal ketten lakunk, o is mesegit neha a fozesbe meg masba, de tudom hogy nem lesz idom fozocskezni foleg hetkoznap, szoval kellene par otlet amit max fel ora-40 perc alatt ossze lehet dobni...

Mindent megeszunk, semmi extra kivansagunk nincsen (vega vagy ilyesmi) csak valtozatosan szeretunk enni (nem 3 napig ugyanazt) es ezert kene par otlet.

Elore is koszi :)


2009. szept. 19. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Spagetti, borsófőzelék, grízes tészta, túrós tészta, zöldbabfőzelék, tökfőzelék, krumplipüré valamilyen kisüthető feltéttel, rizottó, sült krumpli fagyasztott kisüthető feltéttel, gyümölcsleves
2009. szept. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Koszi :)


Azert meg varok tovabbi otleteket is!

2009. szept. 19. 16:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
tészta (akármivel), lecsó, rántott dolgok, saláták, rakott krumpli, rakott káposzta, hagymaleves, mirelit kaják(bár gondolom azokat már végigettétek:P), túróval töltött sült zsömle, héjában sült krumpli, muffinok (van húsos,hagymás,krumplis,sajtos,és rizses is,nem csak édes!)most ennyi jut eszembe, remélem, ezeket szeretitek
2009. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy született, hogy egy kóruspróbáról nagyon éhesen jöttem haza, és amit találtam a hűtőben meg a spájzban, azt összedobtam, lesz ami lesz alapon, és nagyon finomra sikerült (a mennyiséget most azt írom, amit én készítek, ettől el lehet térni):

- 2 pár főtt virsli

- 2 keményre főtt tojás

- 1 konzerv kukorica

A virslit és a főtt tojást apróra darabolod, és összekevered a kukoricával.

Erre jön az öntet, ami a következőkből áll:

- 2 evőkanál tejföl

- 1 evőkanál majonéz

- 1 csipet só

- 1 csipet cukor

(ízlés szerint a cukrot el lehet hagyni, és lehet hozzá borsot rakni helyette)


Ezt az egészet összekevered, melegen is jó, és visszahűtve is finom. Ez pont fél óra mindennel együtt.

2009. szept. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

időspórolásként főzz meg egy nagy adag pörköltet, mikor van időd és fagyaszd le adagokban

ebből lehet csinálni, simán pörköltet körettel, gulyáslevest, főzelék tetejére feltétként adni, rakott zöldségeket, töltött főtt krumplit, paradicsomszósszal keverve spagettire...

2009. szept. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amerikai virsli, tojás muffin, paradicsomleves, hamburger, cukkinis rántotta, lecsó, rakott káposzta mikróban készítve, rakott krumpli. Halrudacskákat is ránthatsz, ha szeretitek.
2009. szept. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Kenyér,rá vékonyan juhtúró,arra paradicsomkarika,ara pici tejföl petrezselyemmel megszorva és be a sütőbe pár percre
2009. szept. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jaj de edik vagytok!!! :)

Lehet nem hiszitek, de maris iszonyatosan sokat segitettetek!!!

Mindenkinek koszonom a HASZNOS valaszokat!!! :)

Ha valami meg eszetelbe jut nyugodtan irjatok meg!Koszi

2009. szept. 19. 17:15
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Készíthetsz nagyobb adag nokedlit is,és azt is lefagyaszthatod,csak kicsivel több tojást tegyél bele.Nem csak pörkölt mellé melegítheted ki,hanem tojásos nokedli is lehet belőle.Tésztákat is fagyaszthatsz le,csak ne főzd túl.Ha mikróban kimelegíted,tehetsz rá diót,mákot,túrót stb.Én pl. rizst is szoktam lefagyasztani.Ha marad ebédről valami,akkor azt is lefagyasztom.Székelykáposzta is jó fagyasztva,vagy paradicsomos húsgombóc.Amit nem jó: a krumpli és a főzelékek.
2009. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én a kb bármelyik zöldségkrém levest ajánlom. Az fél óra alatt megvan!


illetve a különböző szendvicskrémeket, mint a lengyel tojás és a tonhalkrém.

2009. szept. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!