Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hidegtálat rendeljek, vagy...

Hidegtálat rendeljek, vagy megcsináljam?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemesebb megrendelni a hidegtálakat ballagásra a mellettünk lévő étteremből ? vagy olcsóbban kijövünk ha mi megcsináljuk ? Bár a mai árak mellett...:S

2013. márc. 31. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En inkabb rendelnem. Valoszinuleg dragabb, de nem kell vele vacakolni
2013. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont most készítem húsvét hétfőre, én biztosan nem rendelném meg. Nagyon szeretek vele vacakolni. A ballagás előtt 1 nappal el tudod készíteni. És nem utolsósorban így sokkal olcsóbb. (franciasaláta, tormás sonkatekercs, kaszinótojás, minifasírt, baconba göngyölt csirkemáj, és pár napja rátaláltam egy jó sajttekercs receptre is, ami már a hűtőben várja a felszeletelését.)
2013. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, a szilveszteri hidegtál így nézett ki, ezen körözöttel töltött sajttekercs is volt. [link]
2013. márc. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Ezt csináltam most húsvétra . kaszinó tojás ,fetával töltött paradicsom , jégsaláta ,kaliforniai paprika ,uborka , . A sonka és sültek mellé :


[link]

2013. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindenképp rendelném. Főzni imádok, de ilyenekkel vacakolni egyáltalán nem szeretek. A gyorsan-finomat elv híve vagyok. A pepecs munkát másra bízom, még ha fizetnem is kell érte. Pl. a kedvencem a mandula süti, azzal a csúnya zöld krémmel megtöltve. Soha az életben nem állnék neki darabonként formába nyomkodni annyi tésztát. Telefon cukrász ismerősnek, 2 nap múlva mehetek érte. Nem olcsó, de nekem minden fillért megér.
2013. ápr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!