Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a kedvenc könnyen...

Melyik a kedvenc könnyen elkészíthető sütid?

Figyelt kérdés
mint pl. a sportszelet
2013. ápr. 1. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Kókusz golyó, és a kókusz tekercs. Ezek nagy kedvencek nálam, bár én nem a recept szerint csinálom meg, jó az alapot nyilván de én hozzászoktam tenni még rumot, kávét, meg néha meggylevet, és volt már olyan hogy felturbóztam azzal hogy nem tejet adtam hozzá hogy összeálljon, hanem kakaót. Isteni finom volt az egész, jó sokat csináltam legutóbb karácsonykor mert vittem a szüleimhez, meg anyósékhoz is, és 2 óra alatt elfogyott az összes. Itthon ami volt maradék az is elfogyott, még aznap.
2013. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
A kókusz golyó tésztája :csak én a tésztába aszalt gyümölcsöket datolya ,füge ,sárga barck ,meggy gyurok amiket apróra vágva teszek a maszába . Majd kibélelek közepesen magas tepsit alufóliával és belenyomkodom a maszát pár óra múlva kiboritom és kis kockákat vágok belőle .Nem forgatom kókusz reszelékbe .
2013. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Nekem kettő ilyen kedvencem van.

Az egyik a karamellás sportszelet a másik /bár ezt sütni kell/ az intelligens krémes.

2013. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom, kinél mennyire számít sütinek a gofri, én akkor szoktam csinálni, ha édességre vágyunk, de nincs itthon semmi.

10 perc alatt bekeverem a tésztáját, és napokig esszük. Letakarom a tálat, és mindig csak 2-3 szeletet sütünk ki belőle, így mindig frissen sült, meleg gofrit eszünk :)

2013. ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Citromos álom.

[link]

2013. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hú,ez a citromos milyen egyszerű,de nagyszerű!

Összefolyt a nyál a számban!:)

2013. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bár nem édesség, mert azt nem szeretem de a sajtos meg a krumplis pogi a kedvenc.
2013. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A zebra vagy tigristorta, kuglófok, kevert tészták, meg a csokis-kókuszos vagy gesztenyekrémes piskóta. Nagyon finom a gesztenyetortának azon formája is, ami úgy készül, mint a brownie, csak csoki helyett gesztenyemassza. De a brownie-t, csokiszuflét is nagyon szeretem (a jobban átsülteket, ha folyik azt kevésbé kedvelem). Ezek mind egyszerű, gyors sütik. Kókuszkockát is szeretem, az a forgatás miatt egy kicsit hosszadalmasabb, de az sem vészes. Úgy szoktam, hogy a mézes piskótát a tepsiben felvágom, és nyakon öntöm a csokis-rumos öntettel, hagyom állni. Aztán kiveszem, és kókuszba forgatom mindet. Így nem száraz, nincs felesleges öntet.
2013. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meggyel töltött gesztenyegolyó, olvasztott csoki mártva. ez is nagyon hamar kész. csak annyit kell várni, hogy csokimártás előtt egy kicsit lehűljün a fagyóban. isteni finom.Bár nem süti, de finom desszert.
2013. ápr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na még a zebrakekszet is imádom, mert tényleg egyszerű, mutatós. Ezenkívül két őzgerinces is a kedvencem, az ostyás rolád, és a babapiskótás-csokis-kókuszos rúd , szintén őzgerincben kihűtve.
2013. ápr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!