Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha szemre nem tetszik az étel...

Ha szemre nem tetszik az étel megeszed?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
megkóstolom mindenképp
2013. ápr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
meg, ha ronda, de finom :)
2013. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megeszem, ha szeretem. a párom szerint a sárgaborsófőzelék úgy néz ki mint a babaszar, mégis imádja :)

Az viszont igaz, hogy az ember először a szemével eszik, mert a látvány nagyon sokat jelent, de valljuk be egy sóskamártást sem a szemünk kívánja.

2013. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan alapanyagokat tartalmaz amiket szeretek, akkor megkóstolom és ha finom megeszem.
2013. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudom, hogy mi az, és tudom, hogy honnan van/ki készítette és mi van benne akkor igen.

Pl nagymamás a lecsót rizzsel keverte össze és úgy tálalta, na elsőnek nem jöttem rá, hogy mi akar lenni, de mikor megkérdeztem és megtudtam, hogy mi az, akkor megettem és nagyon finom volt.

Szerintem undorítóan néz ki a vadas, sárgaborsó, lencse főleg krémlevesekbe de megeszem mert szeretem és tudom, hogy mi az.

2013. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem a sóska is kívánatos a zöld színe miatt.


próbáljátok ki: nézzétek meg az áruházak hús/ételkínálatát. Mindenhol ZÖLD levelekkel van dekorálva. Így gusztusosnak tűnik, anélkül smemmilyen lenne !!!

2013. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!