Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan csinálhatnék balzsamece...

Hogyan csinálhatnék balzsamecetes chips-et?

Figyelt kérdés

Szóval vékonyra vágom a krumplit kisütöm eddig oké... de a balzsamecet az egy folyékony cucc, és hogyan ízesítsem azzal a chipet, hogy ne ázzon el? Vagy sütés előtt kell abban áztatni vagy hogy vagy ez?

Ez a legfinomabb szerintem

(Persze a Chio viszi a prímet a balzsamecetes chipsben, de megpróbálkoznék vele itthon én is... [link]

Szóval hogyan csináljam?



2013. ápr. 7. 13:22
 1/6 A kérdező kommentje:

ezen a képen jobban látszik miről van szó...

[link]

2013. ápr. 7. 13:24
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

Mint láthatod, nem balzsamecetes, hanem balzsamecet ÍZŰ. Tehát nem folyékony balzsamecettel ízesítik, hanem porral. Ezért nem tudod otthon reprodukálni, mert neked csak folyadékod van. Most bunkó leszek, de van egy mondás, hogy amit nem engedhetsz meg magadnak, az nem neked való. Ezzel csak arra célzok, hogy béna dolog házilag reprodukálni dolgokat, én szabályosan rosszul vagyok a házi Raffaello és Kinder tejszelet receptektől. Ezzel az emberek csak magukat csapják be. Szóval ha te szereted a balzsamecetes chipset, akkor vedd meg, mert otthon csak illúziót gyárthatsz magadnak, minőséget nem. Ezeknek a dolognak az előállításához nagyüzemi technológia kell, például hogyan csinálnál otthon ostyagömböt a Raffaellóhoz? Sehogy. Ehelyett az emberek csinálnak tejporos golyót és büszkék magukra. Fájdalmas.


Mindenesetre szólj, ha sikerült reprodukálnod a gyári chipset.

2013. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
előttem lévő kommentelőnek sajnos igaza van....
2013. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vegyél egy sós csipszet, vagy süss krumplit, azt mártsd bele balzsamecetbe. biztos tök más lesz a chips, de még az is lehet, h ízlik :D
2013. dec. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt már próbáltam. De valahogy nem volt az igazi. Azért köszönöm
2013. dec. 28. 03:15
 6/6 anonim válasza:

Azzal én is egyetértek, hogy az eredetinél jobbat nemigen lehet előállítani, és abban is, hogy a Chio csinálja (csinálta) a legjobb balzsamecetes chipset valaha. Kettesével ettem anno.

De most mit csináljunk, hogy nem hajlandók gyártani ezt a talán legfinomabb premium chipsüket és sehol nem lehet kapni...

Értem én hogy engedjem el - nem nagy probléma -, de azért úgy ennék megint belőle. Házilag meg nekem sincs ötletem, hogyan is lehetne reprodukálni, mert valószínűleg sehogy...

Beáztatva sem működött...


Úgy jártunk ezzel, mint pl. a Donald rágóval...

Csak egy jó élmény és emlék marad.

Szokd meg, vagy találj valami megoldást, de gyorsan :D

2017. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!