Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » S. O. S Az alábbi hozzávalókbó...

Pixi3 kérdése:

S. O. S Az alábbi hozzávalókból ki lehet hozni vmi finomat?

Figyelt kérdés

Üdv!

Sajnos béna voltam, és multkor félreértettem , hogy mikor van lakotársam szülinapja (német és a 13-at összekevertem a 30-al igy azt hittem 30.-án lesz neki és ma megláttam facen hogy ma :( )Eredetileg marcipán figuràt akartam neki csinálni de nemhogy azt hanem még mást is alig tudokmert alig van itthon alapanyag sütihez és a boltok már zárva voltak mikor észrevettem..


Ami van:

Tej, liszt, cukor, kakao, méz, krumpli, vanilias cukor, fahej es talan 1 tojás. Lehetséges ebből összehozni valami édességfélét? Előre is köszi


2013. ápr. 13. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vaj van? Akkor már csinálhatnál vajkaramellát, belerakhatnád egy csinos kézzel dekorált papírdobozba, úgy kedves ajándék. Esetleg ha van hozzá mintás-formás jégkockatartód, abban még különböző alakúak is lehetnének.
2013. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ezekből finom muffint, vagy brownie-t is készíthetsz. Neten találsz recepteket :)
2013. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link] keverj a tésztájába kakaót, és akkor csokis lesz. Ne sajnáld bele. A tetejére is készíthetsz csokis bevonatot:

[link]

[link]

vagy akár az egész muffint is bevonhatod vele. tetejére gyertyát aztán kész :)))

2013. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Mindent keverj egybe és tedd be a sütőbe. xD
2013. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!