Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vaddisznópörkölthöz milyen...

Navégre kérdése:

Vaddisznópörkölthöz milyen desszert illik? Sok embernek lesz!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Én multkor :A vaddisznó pörihez képviselő fánkot ,mézes krémest , kokusz golyót ,és medvehagymás pogit csináltam ..

Mi 15 en voltunk ..

De mindegy szerintem,hogy miket csinálsz. most már van friss eredei gyümölcs a piacokon esetleg abból gyümölcs tortát :

2013. ápr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is valamilyen erdei gyümölcsöt mondanék, eseteg meggyes, epres dolgot.
2013. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pörkölt viszonylag nehéz étel. Ráadásul a vaddisznónak jó karakteres íze van. Úgyhogy nekem, ami illene hozzá az egy jó hideg tiramisu vagy somlói. Esetleg gyümölcstorta.
2013. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valami hűsítő, jéghideg madártej, de lehet kapni fagyitortákat is, bár elég drágák. olcsóbban is ki lehet jönni nagydoboz fagyival, kiadagolni fogyasztás előtt, egy kis olvasztott csokival megcsorgatni, tejszínhabbal megkoronázni.

vagy rizspudigkehely, sok gyümölccsel, tejszínhabbal.

2013. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 doboszoli ***** válasza:
Én egy tisztességes vaddisznó pörkölt után egy jó testes vörösborért kiáltanék "desszertnek", nehogy azt higgye a megboldogult jószág, hogy a kutya ette meg.))
2013. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lencsefőzelék ***** válasza:
Egy ilyen nehéz kaja után közvetlenül nem tanácsos desszertet enni, főleg cukros édességet nem, ugyanis a húst sokkal lassabban emészti meg a szervezet, mint a cukros, könnyű kaját, így elkezd rohadni bent a hús, mielőtt meg tudná emészteni a szervezet. Bármilyen hülyén hagzik is, de a cukros desszertet a hús előtt kellene enni. Mondjuk én már egyiket sem fogyasztom, de aki mérgezni akarja magát, az szabadon megteheti. :)
2013. ápr. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hú, nagyon köszönöm h ennyien válaszoltatok.


Igen, a vörösbor kell mindenképpen. Az az igazság h én is csak vendég leszek, és vmit szeretnék vinni a nagy buliba, a kertünk végében lesz egy borospincében. Én eredetileg pl almás lepényre gondoltam, de kelt tésztából, vagy morzsalepényre, mert abból sokat tudnék vinni. De igazatok van a gyümölcsösökkel kapcsolatban is. Mindenkinek köszi a választ! Üdv Gabi

2013. ápr. 25. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!