Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért kell olajban sütni?

Miért kell olajban sütni?

Figyelt kérdés
ez így hülye kérdés, tudom, de én egyáltalán nem tudok főzni, anyám főz, miért kell olaj a kajába? azt mondja, muszáj bele. anélkül milyen lenne?
2008. jún. 15. 09:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Meg annyit hozzatennek, hogy vajban is lehet sutni (persze minimalis mennyisegben), a benne atforgatott - sutott fott krumplinak olyan izt ad, hogy csuda, es a husoknak sem art (bar teged ez nem erint :))...nagyon finom...de zoldseget is lehet benne parolni; csak a valtozatossag kedveert, hogy ne mindig olivat hasznalj.

Tudom, a margarin-partiak szerint a vaj egeszsegtelen es hizlal, de ez nem igaz. Ha nem viszed tulzasban, akkor egeszseges, es hat azert nezzuk meg, mibol is keszul, a margarinnal ellentetben :).

Mar ha a vaj nalad belefer, mint vega.

2008. jún. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!