Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van itthon lilakáposzta és...

Van itthon lilakáposzta és szálzeller, belerakhatom ezeker a húslevesbe?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a lilakáposztát nem tenném bele,szálzellert azt igen!
2013. ápr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták. A zeller az jó bele. A lilakáposzta az már nem igazán, de ha van kedved kisérletezni... Tudod, így születnek az ùjdonságok is.
2013. ápr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) beleraktam a lilakáposztát is, de csak egy fél levelet, hátha nem rontja el:)
2013. ápr. 26. 09:57
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

El nem fogja rontani, ha módjával használod, arra figyelj, nehogy beszínezze a húslevest, attól kezdve nem lesz hozzá étvágyatok!

A zeller kifejezetten jó bele!

2013. ápr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kb 20 percet állt benne, és most kivettem, az íze már belefőtt, a színe még nem:)
2013. ápr. 26. 10:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most vedd ki!Nehogy beszínezze!:-)Jóétvágyat majd hozzá!:-)
2013. ápr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Oké!

A többi káposztát, ha gondolod szeld fel, egy kis sóval, köménymaggal, szemes borssal hagyd 1-2 órára, majd csavard ki, és cukros-ecetes-olivaolajos saláta lébe rakd bele. Reszelj hozzá egy kis nyers sárgarépát is. Nemcsak finom, de kész vitamin-utánpótlás. Ilyenkor már nagyon kell a szervezetnek.

Jó étvágyat!

2013. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2013. ápr. 26. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!