Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit egyek ha csak 185 ft om van?

Mit egyek ha csak 185 ft om van?

Figyelt kérdés
a krva életbe abba a csóróságba és a hónapvégébe
2013. ápr. 30. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

mi van még a konyhaszekrényben, hűtőben.

fél kiló krumpliból is lehet paprikáskrumplit, krumplistésztát csinálni.

vagy marad zsíroskenyér, ha van zsírod- hagymával, vagy csak sósan pirospapikásan esetleg mustárral.

ha van 2 tojás, bundáskenyér.

ha liszt is van palacsinta.

1-2 kefír és zsemle.

2013. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Semmid sincs otthon? Tojás, tészta, liszt, rizs, ilyesmik?
2013. ápr. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Semmiképen se olyan dolgot amiből csak 1 van!

Vegyél olyan ételt,vagy alapanyagot amiből sok van és nagyobb mennyiségben tudsz készíteni.

2013. ápr. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Azért jó lenne tudni, hogy kenyér, krumpli, zsír, vöröshagyma, liszt, rizs, mi van esetleg, vagy egy kis szárazbab, lencse, hasonlók.


Nézz szét kérdező, mert egész biztos van valami még otthon, és akkor tudunk segíteni kitalálni valamit!

2013. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
mi van otthon?
2013. ápr. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Mi van még otthon? Alap dolgok vannak? Olaj,rizs/liszt bármi?

Ha van otthon rizsed én a helyedbe egy vöröshagymát vennék és csinálnék hagymás rizst. Holnap én is azt eszem... :/

2013. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6. válaszoló: elárulnád hogyan készíted a hagymás rizst, esetleg ízesíted még valamivel? Engem sem vet fel a pénz.
2013. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem tudhatom hol élsz, de menj ki holnap a május 1-i ünnepségekre, szerintem a karitatív szervezetek most is osztanak ingyenkaját.

Valakitől pedig kérj kölcsön fizetésig, mert szerintem 2-án sem lesz még pénzed:/

Látogass meg délidőben rokont, ismerőst (tudom nem illik, de... )hátha megkínálnak ebéddel.

2013. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ha csinálsz egy pörköltszaftot, mellé rizst, olyan illúziód is lehet, hogy pörköltet eszel rizzsel. volt, hogy mi is csak ilyesmi illúziópörkölteket ettünk. tésztával is finom.
2013. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
van otthon rizs liszt hagyma és ennyi :(
2013. ápr. 30. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!