Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretnék ilyen tortadíszítő...

Szeretnék ilyen tortadíszítő "fóliát" venni, de háztartási boltokban nem nagyon találtam, gondoltam, szétnézek vaterán. Na de mi ennek a hivatalos neve? Mert így a boltokban se nagyon tudok érdeklődni

Figyelt kérdés
Csak jobb híján nevezem fóliának, igazából ilyen műanyag lap, ami ki van lyukasztgatva, különböző mintákat lehet vele a torta tetejére "rakni", porcukorral-kakaóval.. Biztos mindenki tudja, miről beszélek, legalábbis remélem.. :D
2013. máj. 3. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

tortadíszítő sablon?


[link]

2013. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, sablonnak hívják. de magad is csinálhatsz sütőpapírból, vagy vékony kartonból. átmásolod valamiről pl a sütőpapírral a mintát, majd kisollóval szépen kiszabod.

ha megveszel egy sablont, akkor csak az az egy mintád lesz, így meg akármennyit készíthetsz magadnak.

2013. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

IKEA ,AUChan , Tesco itt is lehet venni : Nekem Ikeás van ha jól emlékszem 4db 1000ft volt ..

2013. máj. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az mi gyerekkorunkban nagy divat volt a csipkepapír vagdalás. különböző alakú papírokat hajtogattunk és nyirkáltuk bele a szebbnél szebb mintákat.csak egy fantázia kérdése. tortaméretű köralakot szabsz, négybe, nyolcba hajtod, és kezdődhet az alkotás:)
2013. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!