Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütöttem muffint, fel is...

Sütöttem muffint, fel is jött, viszont repedezett lett. Mitől lehet ez? Sok gyümölcs, vagy mert nagyon tele tettem? Ötletek?

Figyelt kérdés
muffin
2013. máj. 18. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, lehetséges hogy sokat tettél a formába, és nem fért el eléggé, és ezért lett repedezett! De ha finom, akkor a kinézet már másodlagos..!:)
2013. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is szokott repedezni, ha sok benne a darabos anyag. de tényleg nem kell vele törődni, ez csak küllemhiba.ha teljesen kihűlt összébb is húzódik, de egy kis porcukorral lehintve is takarhatod a "hibát ".
2013. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ez lett volna a másik bibi, az sem mindegy hogy mennyit teszek a formába? Félig lenne ideális?
2013. máj. 18. 15:55
 4/5 anonim ***** válasza:

3/4 -ig szoktam, akkor van helye feljönni, de repedés akkor is előfordulhat.Ne törődj vele, biztos finom így is.

ha én túltöltöm,- mert az is előfordult már -akkor meg kidagadt a tepsire, és oda is ragadt rendesen, hiába bevonatos.

Aki sütésre szánja magát, minden előfordulhat még ha századszor csináljuk, akkor is érhet meglepetés :)

2013. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi kb. feléig, 3/4-éig szoktuk tenni!:)
2013. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!