Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Anyukám születésnapjára jó lesz?

Anyukám születésnapjára jó lesz?

Figyelt kérdés

Szerdán lesz a szülinapja, szeretnék neki csinálni valami édeset.

Egy átlagos hétköznapon 6kor kelek, szóval most 5-nél előbb nem akarok felkelni, tehát valami könnyen, gyorsan elkészíthető kell.

Nem nagyon tudok sütni. :/

Arra gondoltam, hogy veszek valami babapiskótát, egy szív alakú formába helyezem, leöntöm pudinggal, a tetejére eper, majd tejszínhab.

Túl egyszerű? 14L



2013. jún. 2. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne jó?:) Szerintem értékelni fogja a szándékodat.
2013. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó! :) Köszönöm szépen!!
2013. jún. 2. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon szép lesz, te találtad ki?Ügyes vagy! Van szív alakú formád? abba öntöd bele?
2013. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van egy receptes könyv, és azt nézegettem ma. Találtam egy könnyebb receptet, és mivel nem tudtam volna minden hozzávalót beszerezni, elkezdtem gondolkodni..:) A krémes töltelék helyett jött a puding..és így tovább. :) Köszönöm!
2013. jún. 2. 17:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Szív alakú formám nincs, de a szomszédunk nagyon kedves néni, és máskor és kölcsönadta ..
2013. jún. 2. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!