Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha egy sütibe 125gr sütőporos...

Ha egy sütibe 125gr sütőporos liszt kell mennyi a sütőpor és mennyi a liszt?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom hogy 1 tasak sütőpor és a többi liszt,de nincs nagy gyakorlatom hogy öszinte legyek:D
2013. jún. 15. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ennél elmebetegebbül nem lehet meghatározni mennyiséget!Még csak az hiányzik hogy 12dkg liszthez 1 zacskó sütőport adjunk! Az 1 kg liszthez van általában!
2013. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ennyi kell bele nem tudok mit tenni:D A recept irja ezt,nem én..
2013. jún. 15. 10:12
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Tedd csak bele ha ehetetlent akarsz csinálni! Rossz receptet nem láttál?
2013. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. jún. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sütőpor van sokféle kiszerelésben. szerintem mérj ki 12 deka lisztet és abba tegyél fél csomag sütőport, akármelyikből.
2013. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olajos piskótába, ami 15 deka lisztes, abba egy teáskanálnyi sütőport teszek, és szép levegős lesz.

lehet, hogy a 12 dekához tényleg sok a fél csomag, próbáld meg egy csapott teáskanálnyival.

2013. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A sütöporos liszt több országban össszekeverve kapható, valószinüleg a receptben ilyenröl van szó.

A sütöporos zacskón olvasd el, hogy 1 csomagot mennyi liszthez javasolnak (szerintem 1 cs 1 kg liszthez), és ennek alapján számold ki, hogy neked mennyi kell a 125 g liszthez. (Ugyanis a sütöpor súlya elhagynagolható)

2013. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!