Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Horváth Ilona szakácskönyve...

Horváth Ilona szakácskönyve jó totál kezdőnek? Vagy melyik szakácskönyv lenne a legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Totál kezdőknek max akkor ha kigooglizza, hogy mi pl. a rántás meg ilyenek :) Én akkor kezdtem főzni, amikor még csak percdíjas net volt, és néztem a receptet, hogy dinszteld meg a hagymát, rakj bele rántást, habard be:D Szóval nekem sokat segített a kezdő háziasszonyok szakácskönyve, abba ezek is bele vannak írva.
2013. jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nekem megvan, nem szeretem.

Menj be egy nagyobb könyvesboltba, olvass bele többe, és az alapján válassz, amelyik szimpatikusabb, jobban érted, jobban követhetőnek tartod.

Horváth Ilonára sokan esküsznek, de csak azért, mert a szüleink idejében nem volt más.

2013. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Horváth Ilona szakácskönyve nem a legmodernebb, de a hétköznapi ill. közismert, a háztartások nagy részében rendszeren készült ételeket tartalmazza. Az adagolás-leírások pontosak, ha menet közben valamit nem rontasz el, pl. nem égeted le a rántást vagy nem meleg rántásra öntöd a kikeveréskor a levest, biztosan nem rontod el sem a kaját, sem a sütit.

Ha a mai divat és új szokások, stílusok szerint akartok étkezni, akkor nem ő a nyerő. Vagy könyvtárban, vagy mint feljebb írták, könyvesboltban nézz át szakácskönyveket és úgy válassz. Egyre ügyelj: csak olyat vegyél meg, ami a bevezetőben az alapműveleteket ismerteti, részletesen leírja. Azonkívül nem árt, ha tartalmazza az egyes főző/sütőeszközök használatára vonatkozó instrukciókat is.

2013. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nemere Ilona: Szakácskönyv kétbalkezeseknek

Na, ez kezdőknek való! :)

2013. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is megvan, és receptet ritkán csinálok belőle, viszont a technikai leírásokat gyakran olvasom, és nagy hasznát veszem mindig. Szóval az, hogy mit hogy csinálj, tök jól le van írva benne, a recepteket pedig esetleg megcsinálod egyszer a könyv szerint, másodszorra pedig úgy, ahogy tetszik. :)
2013. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!