Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek, ha lúdlábat...

Szerintetek, ha lúdlábat szeretnék sütni, a lisztet helyettesíthetem pudingporral?

Figyelt kérdés
Unokatestvérem meglátogat minket (aki lisztérzékeny) és erre az egyszeri alkalomra szeretnék neki sütit sütni. Tudom, ezt régen nagyon szerette, ezért is gondoltam erre. Azonban egy alkalomra nem szeretnék speciális liszteket megvásárolni ami majd a nyakamon marad, és mivel már olvastam a pudingporról gondoltam megkérdezem.

2013. jún. 19. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nm lehet a lisztet mindet kiváltani pudingporral.

ha tényleg meg akarod lepni, vegyél egy kilós gluténmentes lisztet. aztán, ha minden jól sikerült, készülnek elmenni, csomagolsz a maradékból, és kedvesen hozzáteszed a maradék lisztet is. biztosan nem fog megsértődni, sőt értékelni fogja az igyekezetedet.

2013. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

[link]

[link]

ezek tetszenek?:)

2013. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hmm a 2. link nagyon tetszik! Köszönöm :-)
2013. jún. 19. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!