Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnátok le nekem recepteket,...

Írnátok le nekem recepteket, hogyan készítsem el a gyümi levest, pari levest, palacsintát hogy egészséges legyen?

Figyelt kérdés
Milyen lisztből,édesítővel készítsem el?Köszönöm
2013. jún. 20. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

pasi vagyok, tehát sokra ne számíts...


a paradicsom levest(érthetőbben pari levcsit)pofon egyszerűen készítem...

kevéske olajon csapott evőkanál BL 55-ös lisztet cseppet forgatok, majd lekapom az edényt, és bele a paradicsomlé, vagy püré..természetesen higítom gusztus szerint...a lisz sűríteni fog picinykét...vissza a tűzre, sőrűn kevergetve, hogy minden csomó eltűnjön...gyorsan bele egy apró eész vöröshagyma, egy negyed zeller, vagy összevágott zellerzöldje..egy db fehérpaprika csuma nélkül, és egy-két db friss egész pari..nos ez főhet vagy 15 percet, akkor kiveszem a hagymát, és az összes bennelévőt botmixerrel szétszedem..(úgy forrón).. akkor olyan mejdnem krémes lesz, és mehet a gyorsrizs, vagy a betűtészta...anyám bazi nagy sárga nokedlit szaggat bele, na az laktat igazán...


sót, cukrot kóstolgatva ízlés szerint...sóval óvatosan, lehet édesítővel is..

anyám tesz bele igazi édes-nemes pirosparikát is, én csak ha eszembe jut..

(a hagymától büdös lesz, bár nagymutter szereti)

na látod..pasi csak hülye lehet.

2013. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

itt a dilis...

a palacsinta..na az még lehet veszekedés tárgya..mert: ha híg a "tészta" az a baj, ha sűrű, akkor az..ha sótlan akkor nem jó, ha kicsit jobban megcukroztad odaég...


de a legjobb...vitatják, hogy bubis ásványvíz kell-e bele, kell bizony, sőt régebben szódavizet spricceltem a "tésztába"..attól az igazi..


aztán a legjobb: fahéjas cukrozott almareszelékkel lehet bolondítani a masszát...

nincs csodaedény..én kerámiában sütöm, de oda is kell az olaj...naná, a hülye pasi...

régebben dobálva fordítottam, de a kutya már nem tud annyit megenni, inkább palacsintás hajlékony késsel...


tudom, hogy az alapot nem árultam el, annak ott a gúgli, meg az ízlésed..

nos, jóétvágyat!


jah...ha véletlenül sikerül egy kettőt megsütni, akkor milkás gyorskakaóval baromijó..persze én a mlkakakaóba keverek még egy kanál igazi holland kakaóport...


na attól az igazi...olyan fekete leszel tőle...de milyen finom..


a lekvárok sehol nincsnek.. talán a marmeládé(tudod, a hitlerszalonna)


na, ilyen egy pasi.jót ne várj.

2013. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!