Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell ezzel a sütővel...

Hogy kell ezzel a sütővel sütni? Fontos gyorsan légyszíves

Figyelt kérdés

Anyukámnak csináltam egy meglepetést süthető gyurmából, most meg kellene sütni de másik sütőnk lett és nem tudom hogy kell mert eddig villanytűzhelyünk volt és teljesen más volt. Őt nem kérdezhetem meg mert akkor rájönne és ez meglepetés a szülinapjára és addig kellene megcsinálnom ameddig nem jön haza úgyhogy gyorsan válaszoljon nekem valaki légyszíves. Itt egy kép a sütőről: [link]

Mit kell eltekerni vagy megnyomni meg hogyan? Bekapcsolni se tudom a sütőt meg hogy honnan tudjam hány fokos?


2013. jún. 25. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sem ismerem , de úgy látom ez gázsütő.

Az öt nagy gomb közül a középső a sütőé. Nyisd le a sütő ajtaját, gyújtsd meg a gyufát, valószínűleg balra kell tekerni a gombot, közben ütközésig folyamatosan nyomva kell tartani és a sütő alján kell a lángot meggyújtani a gyufával (lehet, hogy fel kell hozzá nyitni vmi fém kis ajtót, azt a gyufa gyújtás előtt tedd meg). Ha ég a láng,még mindig tartsd nyomva a gombot egy picit, majd óvatosan engedd el. Próbáld beállítani közepes lángra, de nem tudom, hogy a süthető gyurmát milyen hőfokon kell sütni. Óvatosan a gázzal!

2013. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, próbálgattam, de azt a gombot nem tudom benyomni. A másik négyet igen, de a középsőt nem. Itt egy kép belül a sütőről: [link]

Alul meggyújtani vagy felnyitni nem tudok semmit, de ott hátul az a kis lyuk, talán oda kéne rakni a gyufát. De hogyan? Nem tudom megnyomni a gombot csak eltekerni.

2013. jún. 25. 11:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Találtam egy leírást. A fotódon nem látszik a típusszám,de szerintem a 7. oldalon leírtak vonatkoznak a te sütődre.


[link]


Ha nem lehet a középső fekete gombot benyomni, akkor vszínűleg a baloldali fehér gombot kell nyomva tartani. A láng meggyújtásának helye úgy látom a leírásban, hogy a sütő jobb oldali falán fölül van.

2013. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de nekem sehogysem sikerül. Egyik gombot sem tudom megnyomni meg meggyújtani se tudom hol kell. Feladom, inkább megpróbálom mikróba.
2013. jún. 25. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom.
2013. jún. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A mikróban talán most sikerül :)

Köszönöm hogy ennyit foglalkoztál a kérdésemmel :)

2013. jún. 25. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!