Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ribizlis egyszerű...

Milyen ribizlis egyszerű sütik vannak?

Figyelt kérdés

Nem nagyon van itthon mostanában szinte semmi ennivaló, eléggé nélkülözni kell. Viszont a kertben elég sok ribizli van, így gondoltam szednék és összedobnék valami sütit, hogy legalább azt egyem, ha más nincs. Liszt gondolom van, meg margarin, stb... szerintem ezekből van itthon, bár nem tudom mennyi.


Ötletek?



2013. júl. 19. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

ez szerintem ribizlivel is nagyon finom lesz :)

2013. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom pudingod van-e otthon,illetve zselatinod,bár a zselatin el is hagyható . 1bögre cukor,1bögre tojás,1bögre liszt.Összekeverni,a liszt megy bele legutoljára.Megsütni alul-felül sütéssel.(A legjobb piskótatészta ez szerintem ) . Rá pudingot készíteni,bele a gyümölcsöket,ha van zselatinod akkor még ugye azt tenni rá.Ha nem ,elhagyható úgy is finom :)
2013. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!