Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A fagyasztott kagylóhússal...

A fagyasztott kagylóhússal mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Vettem egy 500 grammos zacsival, tavaszi salátámba szeretném beletenni, hogy legyen benne hús is. A kérdés az, hogy ezzel most mit is kell csinálni (főzni, sütni stb.) Az van ráírva, hogy előfőzött, gyorsfagyasztott kagylóhús. Elég ha margarinon kerámia serpenyőben átsütöm ha kiolvadt? És mennyi ideig süssem, ha igen?


Bocsi, csak én férfi vagyok, gondoltam a főzés lesz a hobbim, kezdő vagyok :D


F/26


2013. júl. 23. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elég ha átsütöd.

Viszont hamar egyétek meg, mert a kagyló különösen romlékony.

2013. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A hűtőben olvaszd ki, és pár perc sütés elég neki.
2013. júl. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég neki pár perc sütés. Én fagyasztott kagylót inkább tenger gyümölcse tésztához szoktam venni, ha salátához szeretnéd akkor máskor konzerveset vegyél, van füstölt fajta is az szerintem finomabb.
2013. júl. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én a serpenyőben fel szoktam melegíteni egy kis vajat, megpirítok benne kevés zúzott fokhagymát, a kagylót fagyosan, majd felöntöm egy kis fehérborral. Főzöm kb 5 percig, addig elmegy belőle az alkohol plussz összeérnek az ízek. Tálaláskor apróra vágott petrezselymet szórok rá. Pirítóssal szoktam enni. Fincsi
2013. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4: köszi a receptet, kipróbálom :)
2013. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!