Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fagyasztott parajt hogy kell...

Fagyasztott parajt hogy kell megcsinálni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 07:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Felolvasztod és utána ugyanúgy, mint a frisset.

Én felolvasztás után megfözöm, világos fokhagymás rántással berántom, tejjel felengedem, sóval, borssal, kevés cukorral ízesítem és kevergetve addig fözöm, amig eléggé besürüsödik.

2013. júl. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előszőr csinálok egy világosbarna rántást, kicsit párolok benne apróra vágott 3-4 gerezd fokhagymát, állandóan kavargatva felengedem tejjel, teszek bele sót, 2 kockacukrot, jó sok őrölt borsot és beledobom a fagyott parajt, kis lángon addig kevergetem, míg fel nem olvad (ez kb 5 perc), ha kell még közben is adok hozzá tejet, számomra ez a leggyorsabb, 10 perc alatt készen van.
2013. júl. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 17. 07:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Én vöröshagymát és fokhagymát dinsztelek.

Belerakom a parajt és egy kicsit megrottyantom.(só, bors, vegeta)

Teszek bele knorr sajtszószt és egy kis főzőtejszínt.

Rottyan egy párat és mehet a főtt tésztára.

2013. júl. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én meg "zöld nokedlit" csinálok belőle. Kiolvasztom, teszek bele zúzott fokhagymát, kis sót, lisztet, tojást és mint a nokedlit kiszaggatom. Sajttal, tejföllel vagy juhtúróval imádom. Kicsit keményebb tésztát kell belőle csinálni,mint a sima nokinál, mert nagyon folyós tud lenni.
2013. júl. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A klasszikus spenótfőzelék receptje szerint kis olajba felovasztod. Izesítés ecet (sok), só, cukor. Majd rántás. A SPENÓTBA NEM KELL FOKHAGYMA!!!
2013. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ma 19:31-es: Ez minden csak NEM klasszikus elkészítésí mód és attól még nem hallottam sehol, hogy spenótba ecetet tenni.
2013. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Méghogy nem kell fokhagyma? Anélkül teljesen íztelen, mi sok fokhagymával és őrölt borssal, kis cukorral és tejjel készítjük.
2013. júl. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megcsináltam gyerekeeeeek! Egy szar lett. Többet se veszek. Sóska 1000-szer jobb.
2013. júl. 24. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!