Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mikor és mennyiért lehet a...

Mikor és mennyiért lehet a legolcsóbban sárgabarackhoz és szilvához jutni?

Figyelt kérdés
Szeretnénk nagyobb mennyiségű sárgabarackot és szilvát eltenni. Lehet ütődött, nem kell tökéletesnek lennie. Vajon melyik hónapban, mikor a legolcsóbb a sárgabarack és a szilva, és mennyi az az ár, amelynél olcsóbb már nem lesz, amennyiért érdemes bevásárolni belőle? Budapesten, piacon. Bevásároljak most, vagy még várjak, hátha lejjebb megy még az ára?

2013. júl. 24. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Valamikor régen még a piaci árakat a kereslet és kínálat befolyásolta!

Ma már más a helyzet! Ma már a Multi diktál! Ma ennyi, holnap annyi!

Azt tanácsolom, hogy ha olyant látsz ami neked megfelel, és megvan a pénzed is rá, akkor vedd meg! És ha megvetted, azután ne keresd, és ne nézd az árakat, és nem sóvárogsz, nem búsulsz hogy olcsóbbat láttál!!

2013. júl. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

ha tényleg sok kell keresgélj vidéken inkább! mi 200Ft/kg vettünk sárgabarackot és ma már a 10 üveg lekvár készen is lett:)

nem volt semmi baja. mondjuk egy ****hotel szállodájában nem tenném ki,de nem is az volt a cél!

a szezonja vége felé már adják olcsóbban.meg különböző árúak is vannak vegyél olcsóbbat, de olyat amit szívesen felhasználsz még az adott célra. ami nem tetszik természetesen ne vedd meg. én a céltudatos vásárlás híve vagyok azt vedd meg amire szükséged van! az meg csak pluszban jó ha kifogsz egy jó vásárt!

2013. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
160/kg-ért vettem szilvát és 250-ért barackot. Barack volt 200-ért is, de az nagyon pici volt, inkább vettem 250-ért olyat, ami kicsit nagyobb, de ütődött. Mit gondoltok, lesz még ennél olcsóbb?
2013. júl. 28. 14:39
 4/4 anonim válasza:

én barackom nem volt kicsi :D

és nem adnám már olcsóbban inkább akkor én magam használnám fel

meg aztán hová kell ettől olcsóbb??

2es voltam

2013. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!