Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol tudnék a legolcsóbban...

Hol tudnék a legolcsóbban marcipánt venni?

Figyelt kérdés
A tescoban 700ft egy 150grammos tömb amit még színeznem is kéne. Állítólag ennyi elég 1 torta bevonására. Ennél olcsóbban szeretnék hozzájutni.
2012. júl. 8. 11:20
 1/4 anonim válasza:
szerintem ennél nem lehet olcsóbban max szintén ilyen nagy áruházakban auchan, metro ilyesmi de semmiképpen nem spar interspar ezek nagyon drágák
2012. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt 100g-os 400Ft, de van színes is és az is ennyi

2012. júl. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez tényleg jó lenne, de sajnos már nem érne ide időben.
2012. júl. 10. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Cukrászdiszkontban az 1 kg.-os kb. 1800 ft.-ba kerül. Mi is ott vásárolunk, általában 3-4 kg-ot is veszünk egszerre. Mondjuk szerintem 15 dkg.-mal nem lehet bevonni egy tortát, ahhoz ez a mennyiség kevés. Szegeden cukrászdiszkont pl. a Bakai nándor utcában van egy belső udvarban. Ott aztán van minden!!! Ha van a közeledben valamelyik nagyobb városban cukrászdiszkont, akkor érdemes egyszer elmenni, és bevásárolni. Azt tudom, hogy Kiskunfélegyházán is van a vasútállomás környékén. De ha beütöd a GOOGLE-ba, szerintem megtudhatod, hogy hol van még cukrászdiszkont. Budapesten szerintem pl. több is van.
2012. júl. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!