Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnátok egy olcsó és finom...

Írnátok egy olcsó és finom torta krémet?

Figyelt kérdés
Szerintem csokis piskótát fogok készíteni még nem tudom ez majd a torta krémtől függ. A tetejét marcipánnal vonom be, de lehet hogy ki hagyom mert nem lesz rá elég pénz.
2013. aug. 1. 13:29
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a legegyszerűbb krém bármilyen tortába vagy sütire az ha főzöl sima, normál pudingot kevesebb tejjel (pl. 0,5dl helyett 0,4dl) és ha már kissé hűlt de még elég meleg, akkor teszel bele kockamargarinból úgy kb 10-15dkg-t és már kész is a krém. Kb 3-4 csomag pudinghoz kell 1 kockamargarin. Egy átlag tortához két rétegbe kenve elég 2 csomag puding.Olcsó, gyors és finom!
2013. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a pudingos torta nem jött be egyszer már csináltam és borzalmas volt.
2013. aug. 1. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél habtejszínt.Forrald fel egy kis cukorral,és mikor kicsit kihűlt(bele tudod dugni az ujjad,de azért jó meleg ,keverj bele csokit.0.5 l -hez kb.20-25 dkg étcsoki.Jól hűtsd le kb.24 óra hűtő,majd óvatosan verd habbá.Vigyázz,mert ha túlvered,kicsapódik.
2013. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Még egyszerűbb a pudingosnál is, ha veszel fél liter habtejszínt. Jó hidegre hűtöd, majd szórsz bele 1 habfixálót és 1-2 csomag hidegen elkészíthető pudingport. Majd krémállagig kevered robotgéppel. Ez elég egy átlag nagyságú torta töltéséhez, oldalára, díszítésére is. Persze pluszba porcukrot vagy vaníliás-cukrot is rakhatsz bele, ha édesen szereted.
2013. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!