Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lekváros linzert csinálhatom...

Lekváros linzert csinálhatom liba zsírral? Nem lesz mellék íze?

Figyelt kérdés
Liba zsír sok van itthon :
2013. aug. 6. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz mellékíze, nyugodtan. mi is szoktunk libahájat kisütni és sütiket is szoktam vele sütni.a nagyim mindent zsírral sütött, így én is bátran használok minden tiszta zsírt sütésekhez. azért gondolom, arra vigyázol, hogy ne a töpörtyűs alja rész kerüljön bele :)bár az is isteni finom, de inkább kenyérre.
2013. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem sós, akkor igen. Csak libazsírból valamivel kevesebb kell, mint a disznózsírból vagy a vajból.
2013. aug. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, valóban azt nem írtam, valamivel kevesebb kell, mint disznózsírból.
2013. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csinálhatod azzal is,de kösz én nem kérek belőle:D
2013. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

?? Azoknak az emereknek, akik szerint a zsírtól nem lesz mellékíze a süteménynek milyen az ízlelésük? Basszus a zsírral készült sütit 2 méterről ki lehet szagolni, nem hogy az ízén érezni!


A margarin és a vaj használata is egyértelmű, ha az ember beleharap egy sütibe rögtön elmondható (de sokszor ránézésre is), nemhogy a zsíré...

2013. aug. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!