Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kenyérsütő gépemet, Nethaus-45...

Kenyérsütő gépemet, Nethaus-4510 még sosem használtam, segítene valaki elmagyarázni?

Figyelt kérdés
Nethaus gépem van, de nincs meg a leírása. Azt már tudom, hogy max fél kg lisztből képes sütni. Meg azt, hogy a színt is lehet állítani. Kalácsot akarok sütni. Akkor ha a sima kenyér programra állítom, az 1-es fehérkenyér program az dagaszt is meg süt is, vagy külön kell a dagasztás programot használnom és utána még nyomnom kell gombot a sütéshez? Egyáltalán jó a fehérkenyér program kalácssütéshez?
2009. okt. 26. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nincs meg a használati utasításod, akkor menj el egy ilyen készulékeket árúsíto uzletbe, és kérd meg az eladot vagy a fonokot, hogy nem-e kolcsonoznének neked egy használati utasítást, amit le tudz fénymásolni vagy fénymásoltatni. Ha attol félnének, hogy nem viszed vissza, akkor hagyál ott valamilyen értékedet (ezt írásban rogzítsétek, hogy csak a fénymásolás ideje alatt hagyod ott zálogba, nehogy jogot formáljanak erre az értéktárgyra.

En így voltam az új autom használati utasításával, a lányom vette nekem kulfoldon, és csak francia nyelvú kézikonyvet kaptam hozzá, amit persze nem értek. Elmentem a Citroeneket árúsíto boltba és megkértem, hogy segítsenek rajtam ,mert a legalapvetobb dolgokat sem értem.

Nem is kértek zálogba semmiit, megbíztak bennem é pedig hálábol vittem egy nagy kulfoldi csokit a szivességért.

2009. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!