Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tortilla töltelék recept?...

Tortilla töltelék recept? (nagyon sűrgős)

Figyelt kérdés

A barátnőméknél ettem egyszer és nagyon kéne egy recept, de tőle nem tudom elkérni...

Valamilyen babból készült töltelék kell hozzá és kb olyan gyros méretű hús, kicsit nagyobb


2013. aug. 9. 08:37
 1/1 anonim ***** válasza:

A húst nem tudom ők mivel szokták hozzá füszerzni . Én gyros füszerkeveréket használok ,kicsit nsgyobbra vágom mint a gyroshoz vágnám a húst .

A bab is sokféle lehet : Amit én csinálok konbzerv fekete babot lecsöpögtetek ,1 fej hagymát apróra vágok , majd 1 evőkanál tejfölt keverek s babhoz ,és hagymához . Szoktam még bele keverni aprora vágott paradicsomot. Turmixal kicsit megtöröm :

Ha tejfölös mártást csinálok akkor : tejfölbe zuzott fokhagymát ,chilli szószt keverek : A chilli szószt ki is hagyhatod .

Pitát megkened a szósszal rá a hús ,és azöldségek majd feltekered : Sajtot is tehetsz a pitába.

2013. aug. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!