Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vasárnapi ebéd ötletek?

Vasárnapi ebéd ötletek?

Figyelt kérdés
Az biztos, hogy főzök egy húsleveset vegyeshúsból, de utána nem szeretnék rántott ételt adni, mert most voltunk nyaralni és az étlapon szinte csak rántott ételek voltak és már másra vágyom. Mindenképp húsos étel legyen, és lehetőleg ne darálthúsból!
2013. aug. 22. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Töltött csirkecomb

székely káposzta

töltött dagadó

harcsa pörkölt

kárpáty borzaska

marha pörkölt

vadas zsemle gombóc

2013. aug. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hu a töltött dagadó eszembe sem jutott, nagyon rég főztem. Szerintem még a gyerekek is megeszik. A töltött csirkecombra én is gondoltam, de valahogy nem kívántam, viszont a dagadó tök jó ötlet!!!! Köszi:)
2013. aug. 22. 09:36
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Főtt hús mellé csinálnék torma mártást ,és meggyszószt

utána pedig valami finom sütit : vargabélest ,vagy.rétest .

Nálunk szombaton : tárkonyos csirke ragú leves lesz ,és sült kacsa liba comb ,párolt káposzta dödölle : de hozzánk vendégek jönnek : pogácsa ,és lúdláb tortát sütők..

2013. aug. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A kacsamellet ennék nagyon vagy bármilyen kacsa alkatrészt, csak azt a lányok nem eszik meg, úgyhogy marad jövő hétre, mert mennek nyaralni a nagypapájukkal:)


Nagyon jókat írtok

2013. aug. 22. 09:40
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

ha nem kapnál szép dagadót, akkor nagy combszeletekből göngyölthúst is csinálhatsz, a hagyományos tölteléket vagy egy kis hagymás alapon dinsztelt gombával, vagy csirkemájjal

dúsítva. kockázott főtt tojás is mehet a töltelékbe.

Isteni finom akár a gombás, akár a májas- főtt tojásos változat.

2013. aug. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Egy jó pusztapörkölt lesz nálunk, kovászos uborkával.
2013. aug. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na alakul ez az ebéd:) Deszertnek répatorta lesz a lányok kérésére.
2013. aug. 22. 09:55
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Rakott krumpli füstölt kolbásszal. Rengeteg húst megettem az elmúlt 4 napos ünnepben, most elég lesz a "vékonyabb" kaja is. Meglehet, hogy leves nem is lesz, azt még nem tudom.
2013. aug. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én ma sütök rakott krumplit, nagyon szeretjük mi is
2013. aug. 22. 10:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ezt ajánlanám :) : [link]
2013. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!