Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a neve az alábbi húsételnek?

Mi a neve az alábbi húsételnek?

Figyelt kérdés

Kb annyi az egész, hogy két palacsintatészta között vannak hússzeletek és zöldségek, a tetején meg valamiféle öntet, talán joghurt alapú. Karaj, szalonna, meg ilyesmik vannak benne.


Nem rémlik valakinek?


2013. aug. 26. 01:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem rémlik, de nagyon jól hangzik. Kíváncsi vagyok rá.
2013. aug. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valami videóblogos felvette ahogy megeszi, jutubon láttam. Sajnos már nem emlékszem hogy ki volt az, nemigazán követem az ilyeneket. Mindegy, attól még holnap megcsinálom, de a kaja neve azért érdekel:D
2013. aug. 26. 01:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy receptet dobhatnál ide...
2013. aug. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Majd Te asz neki nevet, és nálatok ettől kezdve annak fogják hívni:)

Tényleg megírhatnád, ha sikerül emlékezetből megcsinálnod, a töltött placsinta ala...xy módra.

2013. aug. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Végül is sertéscombból csináltam karaj helyett, most az volt akciós. Szeletekre vágtam, kiklopfoltam, befűszereztem(só, bors, fokhagyma, vegeta, meg valami méregerős chili), és kisütöttem serpenyőben, zsírban. Utána sütöttem még mangalica és bacon szalonnát is. Végül a palacsinta tésztát, természetesen nem abban a serpenyőben:D Nem raktam bele cukrot, és kicsit sűrűre csináltam hogy vastag legyen. Teszkóban vettem ilyen zacskós salátának való zöldségkeveréket, összekevertem kapros öntettel, és két palacsintatészta közé rétegesen raktam őket. Egy réteg mangalica szalonna, egy réteg zöldség, egy réteg comb, egy réteg zöldség, és a végén egy réteg bacon. Majd a tetején lévő palacsintatésztára is ment egy kis öntet. Rizzsel tálaltam.


A hús mennyisége szerintem teljesen ízlés szerinti dolog, én egy réteget raktam mindenből, és 3 ilyen palacsintát csináltam. Finom volt, a többieknek is ízlett.

2013. aug. 26. 14:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Köszi szépen, hogy leírtad. jó tartalmas kaja az biztos.

Akárminek hívják is , finom lehet.

2013. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dobd fel a Nosalty-ra, vagy én fogom? :D

MI legyen a neve?

2013. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tedd fel nyugodtan ha akarod. Töltött palacsinta Dancsi módra. :D
2013. aug. 26. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!