Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van olyan palacsinta recept...

Van olyan palacsinta recept amit tej nélkül is el lehet készíteni? És finom is!

Figyelt kérdés
Hallottam olyan palacsinta receptet, amit tej nélkül is el lehet készíteni, és ugyan olyan finom. SOS lenne, mert nincs itthon tej, de nagyon szeretnék palacsintát enni :)

2013. aug. 26. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Tej helyett fele sima hídeg víz a másik fele pedig szóda legyen : Finom lesz . de persze a tejes a legjobb . Van kollégám aki csak vízes palacsintát szokott csinálni.
2013. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mintha tejjel keszitened, csak helyette szóda vizet vagy ásványvizet teszel bele.
2013. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a palacsinta szódavízzel is. kicsit sűrűbbre csináld, hogy ne legyen hajszálvékony.

Az én párom rá sem bír nézni a tejre, így mindig szódával kell csinálnom, és imádja.

2013. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En elszaladnek a boltba,mert tejjel a legjobb. Vizesen nem jo az allaga,nekem gumiszeru.
2013. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csináltam már csapvízzel is. Sikerült.
2014. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!