Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen diétás, egyszerű...

Milyen diétás, egyszerű süteményeket tudtok?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok receptet, a neten kerestem de nem találtam olyat, amihez nem kéne sütő. Nem tudom kezelni a sütőt, de édesanyámnak szeretnék süteményt csinálni, viszont ő diétázik, így valami olyat kéne, ami ilyenkor is tud enni. Előre is köszi..:D
2009. okt. 31. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem éppen sütemény, de ha édességet szeretne, csinálj neki gyümölcssalátát. :)

Vagy ha nem túl szigorú a diétája, csinálhatsz neki gyümölcstortát is. :)

2009. okt. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem tudok sütni, főzni, tehát kérlek ne valahonnan kimásolt receptet írjatok, hanem lebutítottat, minden egyes kis részlettel, köszi.


A gyümölcssalátát nem érez elég különlegesnek, szeretném ha látná mennyit dolgoztam vele, gyümölcstortát pedig még sohasem csináltam, örülnék egy receptnek. Azért köszi a hasznos választ!=)

2009. okt. 31. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:

gyümölcstortát tudsz úgy csinálni, hogy veszel kész piskótát,

csinálsz egy zacskó pudingot a zacskón levő utasítás szerint, pl epreset, de nem cukorral édesíted, hanem édesítőszerrel, így egy kicsit kalóriaszegényebb lesz


ezt ráöntöd a piskótára, kirakod a tetejét gyümölcsökkel - nagyon gyönyörű mintákat lehet kirakni


a tetejére kis zacskó tortazselét öntesz, majd berakod a hűtőbe kb 1-2 óra hosszára


ezt nézd, milyen klassz :P

[link]

meg ez is, olyan gyönyörű: [link]

2009. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

itt egy gyönyörűséges joghurttorta recept, ehhez nem kell piskóta sem, és ha cukor helyett édesítőszerrel csinálod, akkor maximálisan diétás:

[link]

2009. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Túrótorta:

Tészta:1-2 csomag diétás keksz,vagy zabpelyhes keksz(törd össze apróra),1 olvasztott vaj(vagy zsírszegény tej),ezt keverd össze,ne legyen híg csak éppen álljon össze, rakd egy kapcsos tortaformába.

Krém:a túrót elkevered édesítővel vagy gyümölcscukorral-amelyiket használjátok,1 citrom reszelt héjával,vaníliával,1-2 evőkanál tejföllel,1 kis dobozos felvert tejszínnel(elhagyható),1 zselatin fixel(ezt nem kell főzni)ezt rásimítod a kekszre.Lehet bele gyümölcsöt is keverni,de így is finom. Hűtőben 2-3 órát jó ha áll.SOK SIKERT!Szia

2009. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!