Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A pizzatésztára érdekelne...

A pizzatésztára érdekelne valami amit alapnak kentek rá. Pl. Pizzakrém vagy ilyesmi. A pizzériákban mit kennek rá? Illetve Ti otthon?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is magam készített a paradicsomszószt, pont a linkben is említett dobozos passzírozott paradicsomból. persze fűszerezem, a mi ízlésünk szerint, fokhagyma, bazsalikom, oregano.egy darab zellerzöldet vastag szárral is főzök bele, persze ezt kidobom.

egyszer próbálkoztam a pizzakrémmel, de olyan sós volt, hogy inkább mellőzöm.

2013. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is készítettem már sűrített paradicsomból, de bevallom egyszerűbbnek tartom a tubusost, és nekünk még ízlik is.Volt már olyan hogy nem volt itthon vagy kevés volt, akkor egyszerű ketchupot kentem és megszórtam oregánóval. A valódi pizzán egyébként nemes egyszerűséggel karikára vagy kockára vágott friss paradicsom van és friss, vagy szárított oregánóval van ízesítve. Egyszer próbáltam, kicsit nem mondom levet eresztett a paradicsom, de nagyon finom volt.

Ha nem csak paradicsomos alapra gondoltál, akkor használhatsz fokhagymás kicsit megsózott tejfölt, vagy ugyan ezt kis friss kaporral megbolondítva (bacon feltéttel isteni!) Vagy sajttal dúsított besamell mártást, vagy csak egyszerűen tejfölt reszelt sajttal összekeverve.

2013. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
A szinvonalasabb pizzazoknak sajat paradicsomalap receptjuk van. Otthonra vehetsz pizzakremet es feldobhatod fuszerekkel vagy csinalhatsz egyedul is, sok fajta van a neten.
2013. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljes név Univer Pizzakrém

Ízesítés n/a

Összetevők sűrített paradicsom, cukor, ivóvíz, étkezési só, nyers vöröshagyma, növényi olaj, ételecet, nyers fokhagyma, ízfokozó (Nátrium-glutamát), módosított kukorica-keményítő, őrölt fűszerek, szalonna aroma, sűrítőanyag (xantán-gumi), tartósítószerek (Kálium-szorbát, Kálium.diszulfit, Nátrium-benzoát), étkezési sav (citromsav), kakukkfű aroma


[link]

2013. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Sima bazsalikomos, oregánós paradicsomszószt (a tetejére mozzarellát) ;)
2013. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Majd apránként kipróbálom mindet és meglátjuk melyik jön be a családnak :)
2013. szept. 2. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!