Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 6 tojásos piskóta jó torta...

6 tojásos piskóta jó torta alapnak?

Figyelt kérdés
Sose sütöttem még tortát, de hétvégén lesz a kisfiam szülinapja, és úgy döntöttem én sütöm meg. Ha 6 tojásos piskótát sütök tortaformában, az jó tortának?
2013. szept. 9. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány centis a tortaforma. A 24 cm-esbe én legalább 8 tojásosat szoktam.
2013. szept. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!


Persze, hogy jó. Figyelj arra, hogy ne nyísd ki a sütőt az első 20 percben és utána se vedd ki azonnal a formát a sütőből, hanem először a sütő ajtóba tegyél egy vastagabb nyelű fakanalat, utána félig nyisd a sütő ajtaját, utána telejsen és csak utána vedd ki. Tehát hagyd a sütőbe kihülni, így vaklószínűbb, hogy nem esik össze

2013. szept. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes lesz belőle.Sok sikert és boldog szülinapot a picurnak:)
2013. szept. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy jó :)


Egyébként nem kell túlaggódni,ugyanaz mint a sütemény csak kerek formában.... :)

2013. szept. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!!! Fejben már annyira gyönyörű a torta amit megsütök, remélem az eredmény is elviselhető meg ehető lesz majd :D
2013. szept. 9. 10:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy jo!! Tegyel bele vaniliat,ugy meg finomabb lesz es ne nyitogasd a sutoajtot!:)
2013. szept. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!