Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet (pl:sült csirke combot)...

Lehet (pl:sült csirke combot) fent sütni a főzőlapon? ELektromos tűzhely. Hogyan?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Olajban serpenyőben gondolom :)
2013. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy vajban serpenyőben. Vagy pirított szalonnán serpenyőben.
2013. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem ugy gondoltam :) elromlott a sütő része a tűzhelynek es szeretnék olyan "tepsis" csirkecombot sütni mint a sütőben csak nem tudom meg lehet e ott fent is ugy sütni :) mibe süssem kell e alufolia ala víz stb stb
2013. szept. 24. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan ropogós csirkét nem, de én szoktam combot sütni úgy, hogy libazsírban átforgatom fehéredésig a besózott csirkét, majd felöntöm egy bögre vízzel és kis lángon addig főzöm míg a leve el nem fő és a csirke jól átsül, szoktam hozzáadni fokhagymát, őrölt borsot és majorannát, így lesz zsírja és a sült csirke hidegen is finom, van amikor teszek bele 1 db zöldpaprikát és paradicsomot is, jó sok fokhagymát, fűszereket.
2013. szept. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet.Én is hasonlóan készítem mint az előttem író.Én így: Kevés olajon előre pirítom a befűszerezett combokat, török rá fokhagymát és mindig kevés vizet öntve alá átpárolom, majd a folyadékot teljesen elsütöm alóla, és amikor újból pirulni kezd készre sütöm. A végén még sózom borsozom ha szükséges.
2013. szept. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az előre besózott húst zsírban/olajban átforgatni fehéredésig, majd mindig csak kevés vizet alá-öntve födő alatt addig párolni (közbe-közbe megforgatva), amíg megpuhul. Utána födőt le, visszasütni zsírjára, megvárni míg szép pirosra sül (minden oldala!) és kész!

Ha vastag hús, (pl. kakas-comb, tarja vagy hasonló), pikáns ízt ad, ha legelőször egy kevéske fehér borral öntöd fel, majd a továbbiakban mehet a víz, ameddig kell!

2013. szept. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! MEgy a pipa mindenkinek! :) A husit meg ma letesztelem!
2013. szept. 26. 09:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó étvágyat! Majd írd meg milyen lett!
2013. szept. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!