Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütit lehetne készíteni...

Milyen sütit lehetne készíteni erősen érett, kicsit lottyadt szilvából?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan érdekelne, amihez tejtermék sem kell. Vagyis ha egy kevés tej van benne, az ok, de túró, tejföl, joghurt ne legyen. (Vaj helyett margarint használok, tejet növényi tejjel szoktam helyettesíteni)

2013. okt. 9. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. okt. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hú, ez szuper, csak nincs piskótám itthon, minden más adott. No még lehet hogy elugrom valahová, csak abból se mind jó, mert sokba tesznek tejport...
2013. okt. 9. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyúrsz egy linzertésztát, a tetejére darabolod a szilvát. Szórsz rá egy kis fahéjas cukrot. Ha nagyon édes a szilva, akkor akár el is maradhat. CSinálhatsz rácsot is a tetejére egy kis kimaradt tésztából.


Mi nagyon szeretjük, gyakran készül

2013. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szilvás piskótát. Csinálsz egy piskótatésztát, beleszórod a félbevágott szilvákat, és megsütöd.
2013. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kefires kevert szilvas sutit fahejjal, vagy csinalj belole lekvart, levest.
2013. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, sajnos a kefír is tejtermék. Szilvalekvárunk már van, meg hát egy kiló kevés is lenne... :)


Amúgy tegnap megcsináltam a torta-sütiti, szerintem elég finom, tettem rá fahéjat is meg vaníliás cukrot szórtam sütés előtt. Nekem a tésztájába is kívánkozna egy kis cukor.

A gyerekeimnek viszont nem ízlett. :((

2013. okt. 10. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!