Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sajnálod a minőségi ételre a...

Sajnálod a minőségi ételre a pénzt vagy nem megveszed mert tudod, hogy jót eszel?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem sajnalom. Ha tenyleg megeri,es tenyleg van kulonbseg. Igazabol az eros kozepkategorias termekeket veszem, sem a sajat marka sem a hiperdraga dolgok nem jonnek be. A termekert akarok fizetni nem a markajelzesert.
2013. okt. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ár-érték arányban jobb megevszem.


Viszont a csúcsmárkás termékek a legtöbb esetben már számomra á-érték arányban nem elfogadható.


Ahogy az első is írta inkább az erős középkategóriás termékeket veszem.

2013. okt. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem ár alapján vásárolok.

sokmindenből kipróbáltam az olcsóbbtól a drágábbik többfélét,és azt veszem,ami bejött.

Így veszem pl tésztából a sparos sajátmárkásat,ami nagyon olcsó,de ketchupból pl a heinzeset,ami az egyik legdrágább.

2013. okt. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem az árat szoktam, nézni, sokszor az olcsóbb közt is van jobb minőség és van, ami feleslegesen drága. A minőséget szoktam figyelembe venni és ha az néz ki elfogadhatóbban, ami drágább, akkor nyilván azt veszem meg. Felesleges rossz minőségűt venni, úgysem eszi meg senki, ha rossz, akkor meg hiába volt olcsó.
2013. okt. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát igen ,én is a minőséget nézem . Általában mi is a középárkategóriásakat vesszük.Van a legolcsóbb,általában a legsz@rabb, a legdrágább meg hiába drága ha tényleg ugyanaz mint az olcsóbb,csak márka van rajta .... De van pl,amiből az olcsóbb jobb mint a drágább. Pl.fagyasztott hasábból kipróbáltunk már sokfélét...A drágább,borzalmas volt,semmi íze nem volt... A sima Tescos nekünk bejön... Bár ugye az hogy Tescos,nem azt jelenti hogy a Tesco csinálja :)
2013. okt. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Tesco sajátmárkásai egy ideje kifejezetten jók.

Megnézve a gyártót,ledöbben az ember,hogy ugyanaz,mint a drágábbé,csak a doboz más.

2013. okt. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Igeen :D De az a vicc,amikor sokan leszólják,hogy fujj Tescos.... Pedig csak a csomagolás Tescos általában ....Persze a szemnek jobban tetszik az igényes,szép csomagolás....
2013. okt. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól hogy valami márkás még nem biztos hogy jobb és egészségesebb!
2013. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A legtöbb termékből a drágább is ugyanolyan gagyi mint az olcsó, akkor minek dobjak ki rá több pénzt?El kell olvasni az élelmiszereknél az összetételt.Pl vajkrém, a legolcsóbb is ugyanolyan hidrogénezett növényi kulimáz, mint a drága.

A tejből is, a zsírosabb is felvizezett lötyedék,bár talán kicsit sűrűbb, de csak ezért nem éri meg 80-100 Ft-tal többet kidobni érte.Kenyérből a középkategóriás sok magvasat veszem, az nagyon bevált és mikor hozzányúlok, nem esik atomjaira.

Igyekszem tehát olcsón venni lehetőleg normális minőségűt.

2013. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én az összetevőket nézem, ha tehetem. Amibe a lehetőségekhez képest a legkevesebb káros anyag van. Pl. nem pöttyös túrórudi (ami egyébként finom), hanem nálunk jár az etyeki tejekocsi, onnan választok. De az összes tejterméket innen veszem. Tésztát, tojást, gyümölcsöt, zöldséget zöldségesnél.

Tusfürdőknél, samponoknál, mosószer, mosogatószer stb. kiemelten az összetevőkre figyelek, de ha mégsem jutok el olyan boltba, ahol "normálisat" lehet kapni, akkor egyszer-egyszer illat alapján választom ki.


De ha pl. olyan dolgot vásárolok, ami amúgy sem egészséges, pl. csokit, fagyit, készételt stb. akkor azt, ami az ízlésemnek megfelelő. Nem a márka érdekel, hanem ami nekem nagyon ízlik, amelyet korábban már kitapasztaltam.

2013. okt. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!