Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nalatok milyen etelek keszulne...

Nalatok milyen etelek keszulnek leggyakrabban? Van csaladi kedvenc?

Figyelt kérdés
Barmilyen etel lehet, leves, foetel,desszert,sutemeny, nassolnivalo stb. Koszonom a valaszokat!
2013. okt. 15. 22:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk mostanában a következők futnak leggyakrabban:

- chilis bab

- wok-os "kínai" egytálétel (csirkehús, zöldségek, tészta)

- tárkonyos raguleves

- sütőtökös kaják (krémleves, spagetti)

- egy osztrák specialitás, a kasespaetzle (gyakorlatilag nokedli tejszínnel, ementáli sajttal és bacon-nel összesütve, a tetején sülthagymával)


Nyáron sokat salátázunk, akár önmagában akár grillhúsok mellé, viszont ahogy jön a tél, egyre jobban kívánjuk a masszívabb kajákat.

2013. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
Baxus most mar komolyan érdekelne, hogy mi lehet nem hasznos egy "nálatok" kezdetű kérdésre, pláne ételek kategóriában. Árulja mar el nekem valaki, legyszi.
2013. okt. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%

paradicsomos káposzta+sertéspörkölt

krumpils tészta

gulyásleves

tojásos nokedli

borsó pörkölt +nokedli

sültcsirke+ sültkrumpli és/vagy krumplipüré

hortobágyi húsos palacsinta

rántott husi,hal,karfiol,sajt,patiszon rizssel,tartárral,vagy különböző majonézes salátával

Elég sokszor van nálunk pörkölt


Levest ritkán eszünk,sütni is ritkán szoktam

2013. okt. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

A tepsis proszat edesen vagy sosan eszitek? Meg nem csinaltam,de hallottam rola

A kasespaetzle is erdekesnek tunik,keresek receptet es kiprobalom,koszonom.

A ' nalatok ' kezdetu kerdesre csak ennyi: marketing. Ha erdekel priviben leirom:)

Egyebkent nalunk uj versenyzo lepett eloterbe,kiprobaltam tegnap egy vanilias malnas pite neven futo sutit. Azota a harmadik tepsivel sutom:)

2013. okt. 16. 22:16
 15/15 anonim ***** válasza:

Mindenféle pörkölt jó sok hagymával, rizzsel, nokdelivel, rántott hús/gomba krumplival - vajasan, petrezselymesen, húsleves sok zöldséggel és tésztával, rakott krumpli, rakott kel, töltött káposzta, székelykáposzta, paradicsomos káposzta, káposztás tészta, krumplis tészta, bableves, gulyásleves, tepsis krumpli, zöldbab főzelék, sárgaborsó, házi pizza, linzer, ischler, paradicsomleves, meggyleves, aranygaluska, madártej, fánk, sós rúd, pogácsa, rántott hal és karfiol, tejszínes-kukoricás csirke, mézes-mustáros csirke, gombaleves, palacsinta, beigli, gerbeaud, krumplis lángos, sült husis zsír, rántotta, virslis kifli, fasírt.


"A ' nalatok ' kezdetu kerdesre csak ennyi: marketing. Ha erdekel priviben leirom:)"


Engem érdekel :D

2013. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!