Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel helyettesíthetném a...

Mivel helyettesíthetném a darált keksz+vaj kombinációt (tésztát)?

Figyelt kérdés
Sütés nélküli citromos túrótortáról van szó,1x már elkészítettem,a recept szerint 25 dkg darált kekszet 10dkg vajjal kell összedolgozni,torta formába belenyomkodni és hűtőbe tenni.Nekem bennt volt minimum 2-3 órát a hűtőben,kivettem rátettem a többi cuccot,vissza tettem a hűtőbe,hogy összeálljon kb 4-5 órát,aztán kivettem mert vittem a szülinaposnak,de náluk is állt kb 5-6 órát pluszba a hűtőben,aztán mikor felszeltük az alja porállagú volt,a keksz nem állt össze,pedig plusz vajat is tettem bele mikor összegyúrtam,de úgy néz ki ez sem használt.Szóval érdekelne,hogy mi mással helyettesíthetném a torta alját,van-e valami könnyű kis tészta ami jó is?Babapiskóta meg háztartási keksztől is félek,tehát valami olyan tésztát szeretnék amit sütni kell.Fontos lenne,mert szeretném idén is megcsinálni de most jól,előre is köszi a válaszokat.

2013. okt. 16. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Piskóta lap
2013. okt. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 25 dkg keksz, a 10 dkg vajtól, bent a hideg hűtőben nem igazán fog átpuhulni. Ha a főzött krémmel és egy kb. 24 órát áll, akkor igen! De ettől így szerintem pár óra alatt ne várj csodát! Készítsd el előző nap, és ha nem főzött krém, hanem vajjal kikavart valami, akkor méginkább adj neki időt a puhulásra!
2013. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!