Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van otthon fel kg kremturom....

Van otthon fel kg kremturom. Csak nem tudom mit keszitsek belőle. Tudna vki segíteni? Valami jó kis recept.

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 12:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Körözött vagy vmi hasonló... Inkább sós mint édes... Babát várok az édes nem jön be... :)
2013. okt. 17. 12:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Finom fűszeres túró ( persze, ha bírod a fűszereket, de ki is lehet hagyni, ami nem jön be ).egy közepes fej vhagyma, 2-3 gerezd fokhagyma,ki őrölt kömény, só, kis majoranna, kis bors, egy kis puha vaj, kis mustár ízlés szerint.zöldfűszerek is mehetnek bele, pl hagyma helyett snidling.

kikeverni, és kenyérre kenni. pirítóssal is nagyon finom.

2013. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én fűszerezném sóval kaporral és megtölteném vele a húst. Paníroznám kisütném.


Én szeretem a tepsis krumplit is fűszeres túróval

2013. okt. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg édesre kavarnám cukorral, vaníliás-cukorral és palacsintát töltenék meg vele!!!!
2013. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Turokremtorta! Malnaval vagy barmilyen fagyasztott bogyosgyumolccsel isteni finom es egyszeru! Abbahagyhatatlan,probald ki,a kedvenced lesz! Csinalhatsz hozza vaniliaontetet, fagyit vagy baracklekvart is,ha gyumi nelkul keszited.
2013. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!