Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudtok olyan sütirecepteket,...

Tudtok olyan sütirecepteket, amiket muffin sütőformában lehet elkészíteni?

Figyelt kérdés
Nem muffin receptekre gondolok, hanem olyan más sütikre, amiket muffin formában is meg lehet sütni.

2013. okt. 20. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
bármit meg tudsz abban sütni. az íze mindegy ez csak egy forma.
2013. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát azért bármit nem, nyilván egy réteges, lapokból álló krémes sütit nem lehet muffin formában megsütni.

Én konkrét ötleteket várnék, nem csak annyit, hogy bármit. Esetleg olyat, amit már valaki ki is próbált.

2013. okt. 20. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már csináltam , igaz nem édeset, hanem sós tölteléknek kosárka formát muffinsütőben.

vékonyra nyújtottam a tásztát, és köralakúra kiszaggattam, majd óvatosan a muffinformába tettem, (finoman belenyomkodva) és megsütöttem. réteges, helyes kis formák lettek belőle.

Szerintem bármivel meg lehet tölteni kihűlés után.

2013. okt. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Leveles tesztas batyut,akkor a tesztaval kibeleled a format es megtoltod a toltelekkel. Pudingos kosarkat gyumolccsel. Illetve en csinaltam mar mini sutiket ugy,hogy a forma aljara malnat, afonyat, diot vagy mogyorot szortam es raontottem a tejespite tesztajat. Nagyon jol nezett ki es az ize zsenialis volt.
2013. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kibéleled levelestésztával, és mindenféle tölteléket teszel bele. Pl gyümölcsök, mascarpone, gomba, máj, darálthús(fűszerezve, pirítva), mi szeretjük a spenótosat is (fokhagymával, sajttal összemelegítve), a sonkás-tejfölös is finom(összeturmixolva). Finom vacsora is lehet.

Tehetsz a formába bacont, ráütsz egy tojást, megsütöd, reggelire tökéletes.

Kelt tésztát is tehetsz bele, vagy minitorta is készülhet, bár egyenként tölteni, díszìteni időigényes, de gyerekzsúron biztos a siker.

2013. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!