Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Muffin receptnél azt írja,...

Muffin receptnél azt írja, hogy növényi olaj kell bele, az milyen, meg mire jó, nem lehet sima olajat tenni bele? Meg milyen eszenciákra gondolhat?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Étolaj. :)
2013. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A boltban kapható napraforgó vagy oliva olaj, meglepő módon növényi olaj!

Motorolajat nem tegyél a muffinba!

:D

2013. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*jav: ne tegyél.
2013. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sima étolaj, semmi más. én is Vénuszt, vagy Floriolt teszek a muffinba, kevert sütikbe.Olivaolaj tök felesleges bele, kár lenne az érte.
2013. szept. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Az a lenyeg,hogy ne allati eredetu legyen, tehaz ne zsir, vagy vaj. Olivat nem ajanlom,nem jo az ize a sutibe szerintem. Floriol,venusz, napraforgo olaj, kokuszolaj stb jo bele.
2013. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az olaj elvileg mindig növényi eredetű, míg a zsír állati. Ez a fő különbség köztük.

Nem is értem, minek emelte ezt külön ki a recept, hacsak tényleg nem attól tartottak, hogy valaki motorolajat fog használni...

2013. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én sem értettem! :) A motorolajos beszólás meg mindent vitt! :DD All in! :D
2013. szept. 23. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!